„Banga“ sutriuškino „Žalgirio“ dublerius

Asociatyvi VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. Asociatyvi VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Trečiadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ be didesnio vargo 4:0 nugalėjo „Žalgirį B“.

Rungtynių baigtį „Banga“ nulėmė dar neįpusėjus pirmajam kėliniui. 3 minutę gargždiškiai perėmė kamuolį svečių baudos aikštelės prieigose ir po D. Zubausko perdavimo vienas prieš vartininką iššokęs E. Anulis užtikrintai įveikė „Žalgirio B“ vartininką. 11 minutę po V. Pocevičiaus ir D. Zubausko kombinacijos, V. Pocevičius antrą kartą nuginklavo svečių vartų sargą. Trečią kartą vilniečiams kamuolį iš tinklo teko traukti 21 minutę, kai P. Lotužiui pakėlus kampinį E. Bračkus galva numetė kamuolį arčiau svečių vartų ir K. Urbaitis aplenkė varžovų vartininką.

Antrajame kėlinyje iš daugybės turėtų progų „Bangai“ įvarčiu paversti pavyko tik vieną – po P. Lotužio perdavimo iš kairiojo krašto D. Zubauskas galva iš arti nukreipė kamuolį į vartus.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Panevėžyje sekmadienį, spalio 7 dieną, 15 valandą su „Panevėžiu“.

Iš protokolo. „Banga“ (Gargždai) – „Žalgiris B“ (Vilnius) 4:0 (3:0).

Gargždų miesto stadionas, 150 žiūrovų. Teisėjas – M. Pomeckis.

Įvarčiai: 3 min. E. Anulis, 11 min. V. Pocevičius, 21 min. K. Urbaitis, 66 min. D. Zubauskas („Banga“).

„Bangos“ sudėtis: I. Driomovas, V. Antužis, K. Gnedojus, E. Bračkus, M. Gudauskas, E. Anulis (70′ M. Radžiukynas), V. Pocevičius (46′ G. Samsonik), N. Urba (85′ M. Ilginis), K. Urbaitis (85′ M. Gelžinis), P. Lotužys, D. Zubauskas (77′ P. Srėbalius). Atsargoje liko: K. Smilingis, M. Petrikas.