„Gargždų SC“ išvykoje nusileido Šakių „Vyčiui“

Asociatyvi Michele Barbieri nuotr. Asociatyvi Michele Barbieri nuotr.

Didžiąją rungtynių dalį atsilikinėję Šakių „Vyčio“ (10-4) krepšininkai ketvirtajame kėlinyje surengė spurtą ir NKL čempionate namuose 95:89 (21:27, 24:21, 21:23, 29:18) įveikė „Gargždų SC“ (6-8) krepšininkus.

Likus 6 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, svečiai dar užtikrintai pirmavo (80:71), tačiau šeimininkai, dėka Marijaus Užupio ir Eriko Jakščio dueto, surengė spurtą 16:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai (87:82). Po tokio spurto gargždiškiai nebeatsigavo ir nusileido varžovams – 89:95.

Po šios pergalės Eriko Kučiausko auklėtiniai pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą, tačiau antroje ir trečioje pozicijoje esantys Palangos „Kuršiai“ (9-4) ir Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (9-4) artimiausiose rungtynėse galės pasivyti šakiškius.

„Gargždų SC“ krepšininkai šiuo metu rikiuojasi 8-oje turnyrinės lentelės vietoje.

Pralaimėtojų gretose geriausią asmeninį sezono rezultatą pasiekė Arvydas Eitutavičius. Gynėjas per 25 minutes pelnė 21 tašką (4/5 dvit., 3/6 trit., 4/4 baud.) ir surinko 23 naudingumo balus.

„Gargždų SC“: Arvydas Eitutavičius 21, Laurynas Mikalauskas 15 (10 atk. kam.), Vaidotas Pečiukas 12, Rokas Šimkevičius 11.

Atsirevanšuoti priešininkams už vakar patirtą pralaimėjimą gargždiškiai galės jau šį penktadienį. Policijos sporto salėje, 18.00 val. „Gargždų SC“ ir Šakių „Vyčio“ komandų akistata prasidės antrasis NKL čempionato ratas.