„Gargždų pramogos SC“ patyrė pralaimėjimą

Asociatyvi „Gargždų pramogos SC“ nuotr. Asociatyvi „Gargždų pramogos SC“ nuotr.

Lietuvos čempionų titulą ginantis Kauno „Vyčio“ klubas toliau nepriekaištingai žygiuoja „Betsafe Futsal A lygoje“. Aštuntajame ture laikinosios sostinės komanda 7:2 namuose įveikė praėjusių metų vicečempionus „Gargždų pramogos SC“ futbolininkus.

Šeimininkai jau pirmąją minutę išsiveržė į priekį po Isaaco tikslaus smūgio. Nors jie toliau atakavo, gargždiškiams pakankamai gerai sekėsi gintis. Visgi pirmojo įvarčio autorius 12 minutę padvigubino savo ir komandos sąskaitą dar vienu tiksliu smūgiu.

Prieš kėlinio pabaigą abi komandos apsikeitė tiksliais smūgiais – jaunojo Dariaus Zubausko įvartis sušvelnino „Pramogos SC“ atsilikimą iki vieno įvarčio, bet netrukus Tomas Bučma kitame aikštės gale atstatė pusiausvyrą.

Po pertraukos abi komandos turėjo progų įmušti, bet 30 minutę „Vytis“ praktiškai palaidojo varžovų galimybes atsitiesti, kai Eduardo ir Isaacas nuginklavo svečių vartininką. Vėliau dar du įvarčius pelnė Matsumoto ir ir Leandro, o „Pramogos SC“ žaidėjo Andriaus Marcinkevičiaus tikslus smūgis buvo menka paguoda svečiams. „Vytis“ iškovojo šeštą pergalę čempionate iš tiek pat galimų ir dabar dviem taškais lenkia „Jonavos Vikingus“. „Pramogos SC“ (12 tšk.) lieka trečioje vietoje su 12 taškų.

Kitas varžybas Gargždų salės futbolininkai gruodžio 22 d. 19 val. žais namų aikštėje.

„Vytis“ – „Pramogos SC“ 7:2 (3:1);

VDU salė (Kaunas), 120 žiūrovų;

Teisėjas – Edgaras Bučinskas;

Įvarčiai: 1 min. Isaac (1:0), 12 min. Isaac (2:0), 19 min. D. Zubauskas (2:1), 20 min. T. Bučma (3:1), 30 min. Eduardo (4:1), 30 min. Isaac (5:1), 36 min. Matsumoto (6:1), 39 min. Leandro (7:1), 39 min. A. Marcinkevičius (7:2).