Simono Serapino auklėtiniai svečiuose laimėjo, namie – patyrė pralaimėjimą

Asociatyvi „Gargždų SC“ nuotr. Asociatyvi „Gargždų SC“ nuotr.

Antrąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo „Gargždų SC“ (13-13) komanda, kuri šįkart svečiuose 84:69 (18:20, 20:17, 24:17, 22:15) įveikė Kauno KTU (4-21) krepšininkus.

Simono Serapino treniruojami ir vedami gargždiškiai į priekį šovė po ilgosios pertraukos, kai antrąją rungtynių pusę laimėjo 46:32 ir susikrovė pergalingą pranašumą.

Gargždų komandai negalėjo padėti vienas lyderių Vaidotas Pečiukas. Tuo metu KTU ekipoje nežaidė rezultatyviausias komandos krepšininkas Matas Ragauskas.

Gargždų ekipoje rezultatyviausiai žaidė Simonas Serapinas. Jis per 26 minutes pelnė 21 tašką (4/5 dvit., 3/7 trit., 4/4 baudos), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

„Gargždų SC“: Simonas Serapinas 21 (7/12 metimai, 4/4 baudos), Laurynas Lučinskas 15 (7/7 baudos, 6 atk. kam., 21 naud. bal.). Tadas Poška 12 (7 atk. kam.), Arvydas Kačinas 9.

Kitą dieną „Gargždų SC“ klubas draugiškame NKL turnyre po pirmojo kėlinio pirmavo 25:10, Simonas Serapinas surinko 40 naudingumo balų, tačiau galiausiai namie 91:95 (25:10, 14:25, 19:38, 33:22) nusileido Minsko „Cmoki-2“ krepšininkams.

Po sėkmingo ketvirčio šeimininkai sustojo antrajame kėlinyje. Ketvirčio pabaigoje Ivanas Aladka, Maksimas Liutychas ir Andrejus Rachošenka surinko po du taškus ir „Cmoki-2“ deficitas prieš ilgąją pertrauką jau tesiekė 4 taškus (35:39).

Mačo lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Cimafejus Jeusijevičius smeigė tritaškį, Kirylas Chumakou pataikė iš po krepšio, o pirmasis atseikėjo dar vieną tritaškį bei taip inicijavo svečių spurtą 17:3, po kurio Minsko klubas jau pirmavo 57:49.

Toliau apsukų nemažinę baltarusiai prieš ketvirtąjį kėlinį susikrovė 15 taškų persvarą ir atrodė, jog ramiai užbaigs rungtynes, mat iki mačo pabaigos likus mažiau nei 5 minutėms, svečiai užtikrintai pirmavo 91:66.

Visgi Simonas Serapinas pataikė du tritaškius iš eilės, Laurynas Lučinskas pelnė taškus iš po krepšio, o dar vieną tolimą metimą pataikė Rokas Šimkevičius bei netikėtai atgimę šeimininkai surengė galingą spurtą 25:4 ir likus 50 sekundžių, deficitą nurėžė iki 4 taškų (91:95).

Visgi gargždiškiai pritrūko laiko ir šiose rungtynėse išsigelbėti nebesugebėjo.

Šeimininkų gretose ir vėl spindėjo S. Serapinas. Šįkart veteranas pelnė 34 taškus (5/7 dvitaškių, 6/10 tritaškių, 6/7 baudų metimų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei surinko 40 naudingumo balų.

„Gargždų SC“: Simonas Serapinas 34 (5/7 dvit., 6/10 trit., 40 naud. bal.), Rokas Šimkevičius 15 (4/6 trit.), Laurynas Mikalauskas 12 (4/8 dvit.), Laurynas Lučinskas 11 (5/6 dvit.).