„Ledžinga“ sutriuškino Klaipėdos ledo ritulininkus

J. Blagnio nuotr. J. Blagnio nuotr.

Vakar Klaipėdos „Akropolio“ ledo arenoje vykusiose „Žemaitijos ledas“ pirmenybėse Gargždų „Ledžinga“ be vargo įveikė varžovus iš uostamiesčio – „Kiras“ ledo ritulininkus.

Gargždiškiai klaipėdiečius nugalėjo rezultatu 17:7. Jau po pirmojo kėlinio „Ledžinga“ pirmavo 5 įvarčių persvara (7:2), kituose kėliniuose gargždiškiai taip pat nemažino apsukų ir galutinis rezultatas tapo triuškinančiu.

Rezultatyviausiai Gargždų komandoje žaidė Andrejs Savičevs, pelnęs 7 įvarčius ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus. 4 įvarčius pridėjo Artūr Sapožnikov, po du kartus pasižymėjo Kęstutis Grimalis ir Artur Podolskij, po kartą – Eduard Pavliukov ir Roman Šalajev.

Gargždų „Ledžinga“ „Žemaitijos ledas“ pirmenybėse pirmauja, jų sąskaitoje – 14 taškų, vos tašku atsilieka Kretingos „Grifai“. Kitas varžybas gargždiškiai žais vasario 4 d. su Klaipėdos „Kirais“.