„Gargždų pramogos SC“ išvykoje patyrė pralaimėjimą

Asociatyvi „Gargždų pramogos SC“ nuotr. Asociatyvi „Gargždų pramogos SC“ nuotr.

Šešioliktasis Lietuvos Betsafe Futsal A lygos turas ir toliau tęsiasi su staigmenomis. Penktadienį Kauno „Vytis“ neįveikė Vilniaus „Turbotransfers“ komandos, o šeštadienį dar didesniu siurprizu tapo Panevėžio „Sportidus“ pergalė prieš antroje vietoje žengiantį „Gargždų pramogos SC“ klubą.

Vos šešiese į Panevėžį atvykę gargždiškiai sėkmingai laikėsi praktiškai visą pirmą rungtynių kėlinį, tačiau jo pabaigoje subyrėjo ir per paskutines 3 minutes praleido net keturis įvarčius, kuriuos „Sportidus“ gretose įmušė Marius Bisigirskas, Domantas Nebilevičius, Mantas Gasiūnas ir Karolis Kazokaitis.

Vos prasidėjus antrai rungtynių pusei rezultatą pavyko sušvelninti „Pramogos SC“ vartininkui Martynui Draukšui, tačiau tada dar keturis įvarčius įmušė aikštės šeimininkai. Du įvarčius įmušė Edgaras Stankevičius, antrą kartą pasižymėjo M. Gasiūnas, o įvarčių sąskaitą atsidarė ir Edgaras Balandis.

Iki rungtynių pabaigos Mantas Perepliotovas („Gargždų pramogosSC“) bei Karolis Kazokaitis („Sportidus“) apsikeitė įvarčiais ir rungtynės baigėsi „Sportidus“ pergale rezultatu 9:2 (4:0).

„Sportidus“ komandai tai buvo antroji pergalė iš eilės po prieš tai buvusios dešimties nelaimėtų rungtynių serijos. „Gargždų pramogos SC“ tai buvo vos trečiasis pralaimėjimas.

Rezultatas:

„Sportidus“ 9:2 „Gargždų pramogos SC“

17’ [1 : 0] Marius Bisigirskas

18’ [2 : 0] Domantas Nebilevičius

19’ [3 : 0] Mantas Gasiūnas

19‘ [4 : 0] Karolis Kazokaitis

22‘ [4 : 1] Martynas Draukšas

24’ [5: 1] Edgaras Stankevičius

35’ [6 : 1] Mantas Gasiūnas

36’ [7 : 1] Domantas Nebilevičius

38’ [8 : 1] Edgaras Stankevičius

38’ [8 : 2] Mantas Perepliotovas

39’ [9 : 2] Karolis Kazokaitis