„Gargždų pramogos SC“ kovos LFF Futsal taurės finale

Asociatyvi „Gargždų pramogos SC“ nuotr. Asociatyvi „Gargždų pramogos SC“ nuotr.

Lietuvos LFF Futsal taurėje vakar buvo sužaistas antrasis pusfinalio mačas, po kurio paaiškėjo, kad LFF Futsal taurės finale susikaus Kauno „Vyčio“ ir „Gargždų pramogos SC“ klubai.

Vakar Gargždų komanda po labai atkaklios kovos 7:5 palaužė Mažeikių VIP futbolininkus.

„Pramogos SC“ komanda pirmajame kėlinyje atsilikinėjo 0:3 ir tik prieš pat pertrauką tiksliu A. Bačanskio smūgiu sušvelnino rezultatą iki 1:3.

Tik prasidėjus antrai dvikovos pusei V. Pocevičius įveikė Mažeikių vartininką. Netrukus per trumpą laiką komandos apsikeitė įvarčiais (3:4), antrą kartą pasižymėjo A. Bačanskis, kuris, kaip paaiškėjo vėliau, ir tapo rungtynių didvyriu.

31 minutę A. Bačanskis atstatė lygybę, o 33 ir 35 minutėmis dviem įvarčiais komandai pagaliau pavyko perlaužti rungtynes kai pasižymėjo A. Staponka ir ketvirtu tikslių šūviu A. Bačanskis.

Intriga į rungtynes grįžo 37’ minutę, kai po rikošeto kamuolys vėl atsidūrė „taškiečių“ vartuose (6:5). Atkaklioje rungtynių pabaigoje pergalę ir kelią į LFF futsal taurės finalą paskutinėmis sekundėmis įtvirtino V. Pocevičius.

Finalo varžybos vyks kovo 1 d. Prienuose.