Draugiškose rungtynėse „Banga“ patyrė nesėkmę

VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Šeštadienį „Banga“ minimaliu rezultatu 0:1 nusileido Kauno „Stumbrui“.

Susitikimą kiek aktyviau pradėję kauniečiai jau pačioje pradžioje galingu tolimu smūgiu patikrino I. Driomovo budrumą – „Bangos“ vartininkas kamuolį nukreipė virš vartų.

Vėliau žaidimas išsilygino ir didesnių grėsmių prie abiejų komandų vartų beveik nebuvo.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą turėjo „Banga“, keletą kartų pavojingai grasinusi svečių vartams, tačiau vienintelis rungtynių įvartis krito į gargždiškių vartus. 75 minutę po klaidos gynyboje kauniečių puolėjas A. Belo kairiuoju kraštu išbėgo prieš I. Driomovą ir laimėjo akistatą su vartininku – 0:1.

Dėl ligų ir traumų šioje dvikovoje negalėjo dalyvauti K. Gnedojus, D. Lukošius, G. Samsonik, D. Zubauskas, K. Smilingis ir M. Ilginis.

Kitas rungtynes „Banga“ žais kovo 3 dieną 16 valandą Rygoje su praėjusių metų Latvijos čempionato bronzos medalių laimėtojais RFS.

„Banga“ (Gargždai) – „Stumbras“ (Kaunas) 0:1 (0:0).

Įvarčiai: 75 min. A. Belo (Stumbras).

„Bangos“ sudėtis: I. Driomovas, V. Antužis, E. Bračkus, D. Padaigis, N. Urba, PDŽ*, V. Pocevičius, D. Norvilas, Š. Skulskis (60′ M. Petrikas), A. Bačanskis (60′ P. Lotužys), PDŽ.

* – PDŽ – peržiūroje dalyvaujantis žaidėjas.