Moterų futbolo mėgėjų turnyre – įtemptos kovos

VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Kovo 10 dieną Gargždų policijos sporto salėje vyko moterų futbolo mėgėjų turnyras, kuriame po įtemptos kovos triumfavo „Jakų“ komanda.

Turnyre varžėsi 6 komandos: keturios nuolatinės moterų futbolo turnyrų dalyvės – „Bangos“ mamos, „Jakai“, FK „Gintaras“ mamos ir Karys.lt – ir dvi debiutantės – „Skautės“ ir jungtinė lopšelių-darželių „Gintarėlis“ ir „Saulutė“ mokytojų komanda.

Paskutinį turnyro turą net trys komandos – „Bangos“ mamos, FK „Gintaras“ mamos ir „Jakai“ – pasitiko savo sąskaitoje turėdamos po 8 taškus. Lemiamose rungtynėse „Jakai“ 2:1 įveikė paskutinio turnyro nugalėtojas „Bangos“ mamas ir iškovojo 1 vietą. FK „Gintaras“ mamos minimaliu skirtumu 1:0 įveikė Karys.lt ekipą ir pasipuošė sidabro medaliais.