Panevėžyje „Banga“ iškovojo pergalę

(2 balsai)
Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr. Asociatyvi redakcijos archyvo nuotr.

Sekmadienį Panevėžyje „Banga“ žaidė šeštąsias draugiškas rungtynes. Mūsų komanda 1:0 įveikė „Ekraną“.

Rezultatas. Ekranas (Panevėžys) – Banga (Gargždai) 0:1 (0:1). Įvarčiai: 18' E. Grigaitis (iš 11 m) (Banga). Įspėjimai: 25' M. Khablov (Banga).

„Bangos“ sudėtis: S. Arshiev (46' Š. Jurevičius), A. Stezhka, A. Epifanov, D. Arlauskis (65' A. Verbetchi), M. Gudauskas, A. Juchno, A. Butkus (46' A. Omelchenko), M. Khablov, A. Russkikh (77' K. Urbaitis), E. Grigaitis (70' M. Kura), A. Staponka.

Jau pačioje dvikovos pradžioje „Ekrano“ futbolininkas išbėgo vienas prieš S. Arshiev, bet „Bangos“ vartininkas sužaidė užtikrintai. Gargždiškių atsakymas buvo sėkmingesnis – 17 minutę pakėlus kampinį pavojingai į varžovų vartus galva smūgiavo M. Gudauskas, o jau po minutės A. Staponka uždirbo vienuolikos metrų baudinį, kurį realizavo E. Grigaitis.

Artėjant kėlinio pabaigai tolimais smūgiais laimę bandė E. Grigaitis ir A. Staponka, tačiau didesnių problemų aikštės šeimininkams nesukėlė.

Antrajame kėlinyje komandos, atlikusios po keletą keitimų, rungtyniavo kur kas blankiau. Įpusėjus kėliniui porą pavojingų atakų surengė „Ekranas“. 71 minutę T. Salamanavičius smūgiavo iš 16 metrų, tačiau užtikrintai sužaidė Š. Jurevičius. Dar po minutės „Bangos“ vartininkas atrėmė U. Umeh smūgį iš baudos aikštelės. Artėjant rungtynių pabaigai kiek pavojingesnį išpuolį surengė ir „Banga“, tačiau „Ekrano“ gynėjai sužaidė tiksliai – M. Gudausko skersuotą kamuolį nukreipė už galinės linijos.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Gargžduose vasario 26 dieną 14 valandą su „Šiauliais“. Paskutinės priešsezoninės draugiškos rungtynės taip pat vyks Gargžduose – kovo 1 dieną 12:30 mūsų komanda išmėgins jėgas su Latvijos aukščiausioje lygoje žaisiančiu „Liepaja“ klubu.