Gargždų štangistai parvežė medalių iš Panevėžio

Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

Gargždų sporto mokyklos ir Sporto centro auklėtiniai dalyvavo Panevėžio regiono sunkiosios atletikos varžybose.

Rezultatai rodo, kad Gargždai turi „štangistų kalvę“. Pagrindiniu smuiku groja Lijana Jakaitė, svorio kategorijoje iki 68 kg rovimo veiksme ji išrovė 84 kg sveriančią štangą, o stūmimo veiksme išstūmė 106 kg. Tai – nauji Lietuvos rekordai, kurie Europos čempionate būtų lėmę 10 vietą.

Kitas pirmąsias vietas (svorio kategorijoje iki 64 kg) iškovojo šių metų Europos karate III vietos laimėtoja, Gargždų sporto mokyklos trenerė Diana Mačiūtė bei Gabrielė Čeliauskaitė (svorio kategorijoje virš 71 kg). Antrąsias vietas užėmė Agneta Dotaitė, Akvilė Giaštautaitė, Kristina Basova ir Rima Lisinskaitė.

Berniukų grupėje pirmąsias vietas (svorio kategorijoje iki 81 kg) iškovojo Vilius Norkus ir (svorio kategorijoje iki 109 kg) Karolis Stonkus. Antrą vietą (svorio kategorijoje iki 81 kg) – Erlandas Eglynas, šis berniukas į treniruotes važinėja iš Daukšaičių.

Trečiąsias vietas užėmė keturiolikmetis Žilvinas Duotas bei (svorio kategorijoje iki 49 kg) Nojus Brazdeikis. Nojui dar tik vienuolika, o iškėlė 52 kg. Ketvirta vieta (svorio kategorijoje virš 107kg) atiteko Juliui Jukniui. Penktą vietą (svorio kategorijoje iki 81 kg) iškovojo Audrius Kralikas.