„Banga“ keliauja į kitą Taurės etapą

Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Šeštadienį Vilniuje „Banga“ antrajame LFF Taurės etape 2:1 įveikė Elektrėnų „Versmę“.

Jau pačioje dvikovos pradžioje I. Venckus tiksliu perdavimu pasiuntė D. Zubauską prieš varžovų vartininką. „Bangos“ puolėjas dvikovą laimėjo ir gargždiškiai išsiveržė į priekį – 1:0.

Deja, po vienos iš retų „Versmės“ atakų, E. Bračkus kliudė kamuolį baudos aikštelėje ranka ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo J. Dranginis – 1:1.

Antrajame kėlinyje „Banga“ kontroliavo rungtynes, tačiau vienintelis įvartis buvo pelnytas tik 69 minutę, kai po kampinio E. Bračkus galva nukreipė kamuolį į varžovų vartus – 2:1.

Per likusį laiką gargždiškiai nesuteikė šeimininkams jokių galimybių dar kartą išlyginti rezultatą.

Ši pergalė atvėrė kelią į trečiąjį Taurės etapą, kurio dvikovos turėtų vykti gegužės mėnesio pabaigoje.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Gargždų miesto stadione gegužės 4 dieną 16 valandą su Vilniaus „Žalgiriu B“.

„Versmė“ (Elektrėnai) – „Banga“ (Gargždai) 1:2 (1:1).

Įvarčiai: 35 min. (iš 11m) J. Dranginis („Versmė“); 2 min. D. Zubauskas, 69 min. E. Bračkus („Banga“).

Įspėjimai: 32 min. A. Gerasimovas, 57 min. Ž. Ginevičius, 90+2 min. B. Buzevičius („Versmė“); 35 min. E. Bračkus („Banga“).

„Bangos“ sudėtis: K. Smilingis, V. Antužis, E. Bračkus, K. Gnedojus, N. Urba, I. Venckus (46′ P. Srėbalius), K. Urbaitis, M. Petrikas (46′ G. Kruša), Š. Skulskis (65′ D. Lukošius), P. Lotužys (69′ A. Bačanskis), D. Zubauskas. Atsargoje liko: I. Driomovas, J. Skuodas, A. Šveistrys.