Klaipėdos rajono futbolininkai pateko į finalines varžybas

Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

Šeštadienį Jurbarke vyko LSD „Žalgiris“ vasaros sporto žaidynių zoninės 6 prieš 6 futbolo varžybos. Dėl patekimo į finalines varžybas varžėsi 6 komandos, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius po 3 komandas.

B pogrupio varžybose rajono sportininkai 3:2 įveikė Ukmergę ir 1:0 Kretingą bei grupėje užėmę pirmą vietą pateko į finalą. Finale Klaipėdos rajono futbolininkų laukė Jurbarko komanda, kuri savo pogrupyje taip pat iškovojo abi pergales.

7-iese tą dieną rungtyniavę rajono futbolininkai lemiamose varžybose surado savyje dar jėgų ir rezultatu 1:0 įveikė šeimininkų komandą bei pateko į finalinį etapą, kuris vyks ateinantį savaitgalį Palangoje.