Spausdinti šį puslapį

„Banga“ įveikė Kauno ekipą

Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Pirmadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ 3:0 nugalėjo Kauno „Stumbrą B“.

Permainingai vykusiame pirmajame kėlinyje ilgą laiką komandos nekėlė didesnių problemų vartininkams. Paprastai kamuolys skriedavo arba greta vartų, arba tiesiai vartininkams į rankas. Vienintelis kėlinio įvartis krito po nestandartinio P. Lotužio sprendimo – aikštės viduriu prasiveržęs „Bangos“ saugas smūgiavo iš 16 metrų, o „Stumbro B“ vartininkas nesėkmingai atmušė kamuolį prieš save. Pirmasis prie kamuolio suskubo A. Bačanskis ir smūgiu į tolimąjį kampą nubaudė kauniečius – 1:0.

Antrajame kėlinyje įvarčio teko laukti trumpiau. Jau 58 minutę N. Urba nuo kampinio gairelės pasiuntė kamuolį prie tolimojo virpsto, kur svečiai be priežiūros paliko A. Bačanskį ir šis smūgiu galva padvigubino „Bangos“ persvarą – 2:0.

Artėjant dvikovos pabaigai porą realių galimybių turėjo ir svečiai, tačiau fortūna šypsojosi gargždiškiams. Vienu atveju kauniečių puolėjas iš kelių metrų šovė virš vartų, o kiek vėliau po tolimo smūgio ir rikošeto kamuolys atsimušė į „Bangos“ vartų virpstą.

Gargždiškiai taip pat turėjo keletą galimybių padidinti persvarą, tačiau išnaudojo tik vieną – 84 minutę po G. Krušos perdavimo D. Lukošius iš baudos aikštelės trečią kartą įveikė svečių vartų sargą – 3:0.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Vilniaus LEU stadione šeštadienį, gegužės 25 dieną, 17 valandą su Vilniaus „Tera“. Tai bus LFF Taurės trečiojo etapo susitikimas.

„Banga“ (Gargždai) – „Stumbras B“ (Kaunas) 3:0 (1:0).

Įvarčiai: 41 ir 58 min. A. Bačanskis, 84 min. D. Lukošius („Banga“).

Įspėjimai: 32 min. G. Klevinskas („Stumbras B“).

„Bangos“ sudėtis: I. Driomovas, V. Pocevičius, D. Padaigis, E. Bračkus, N. Urba, P. Lotužys (70′ Š. Skulskis), K. Gnedojus (84′ P. Srėbalius), G. Kruša, K. Urbaitis (60′ D. Norvilas), A. Bačanskis (75′ V. Magdušauskas), D. Zubauskas (46′ D. Lukošius). Atsargoje liko: K. Smilingis, V. Antužis.