„Bangos“ merginos neprilygo čempionėms

VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Sekmadienį Šiauliuose „Bangos“ merginos 0:5 nusileido Šiaulių „Gintra-Universitetas“ futbolininkėms.

Rungtynių pradžioje daugiau kamuolį kontroliavusios aikštės šeimininkės ilgą laiką negalėjo sukurti progos įvarčiui pelnyti. Sėkmingai apsigindamos, „Bangos“ žaidėjos rengė pavojingas kontratakas, kurių metų aikštės šeimininkių vartams pavojų kėlė L. Gedminaitė ir M. Grikšaitė. 20 minutę po perdavimo iš aikštės krašto ir „Bangos“ gynėjų klaidos I. Freitas galingu smūgiu pelnė pirmąjį rungtynių įvartį, o iki kėlinio pabaigos Šiaulių ekipai pavyko pasižymėti dar du kartus.

Antrajame kėlinyje „Gintra-Universitetas“ žaidėjos visiškai perėmė iniciatyvą, taip priversdamos gargždiškes gintis dar didesnėmis pajėgomis. Pačioje rungtynių pabaigoje per dvi minutes pelniusios du įvarčius šiaulietės pasiekė pergalę rezultatu 5:0.

Kitas rungtynes „Banga“ žais birželio 6 dieną Gargžduose prieš MFK „Kauno Žalgiris“ komandą.

„Gintra-Universitetas“ (Šiauliai) – „Banga“ (Gargždai) 5:0 (3:0)

Įvarčiai: 20 min. I. Freitas, 28 min. R. Jonušaitė, 45 min. (iš 11 m. b.) ir 79 min. H. Pilipenka, 77 min. D. Gailevičiūtė.

Įspėjimai: 5 min. V. Žatkina, 83 min. K. Pranulytė.

„Banga“ sudėtis: V. Jurgaitytė, D. Švarcaitė, A. Špakovskaja, E. Petrauskaitė, L. Ubartaitė, V. Švarcaitė (84’ T. Ložinskaitė), P. Narbutaitė, K. Pranulytė (87’ A. Bondarenko), V. Žatkina, M. Grikšaitė, L. Gedminaitė. Atsargoje liko: E. Buivydaitė.