Jaunieji sportininkai rungėsi lengvosios atletikos varžybose

L. Gruzdienės nuotr. L. Gruzdienės nuotr.

Tradiciškai birželio 1 d. vyko Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionatas, sulaukęs didelio dėmesio tarp jauniausių šios sporto šakos atstovų.

Klaipėdos rajonui atstovavo 12 sportininkų. Rutulio stūmimo rungtyje aukso medalį iškovojo N. Griauslytė (11,46 cm). A. Andziulis užėmė trečią vietą kamuoliuko metimo varžybose (65,13 m). Kamuolio metimo rungtyje U. Manvelian liko šeštas (39,89 m), E. Kaubrytė – devinta (34,06).

Rutulio stūmimo rungtyje P. Kulikauskas užėmė septintą vietą (9,39 cm). D. Petkutė – devintą. D. Nomeika dalyvavo 60 m bėgime ir užėmė dešimtą vietą (8,80 sek.). Treneriai L. Gruzdienė, A. Pleskys džiaugėsi jaunųjų sportininkų pasiekimais.