Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas suorganizuotas sėkmingai

Gargždų sporto mokyklos nuotr. Gargždų sporto mokyklos nuotr.

Birželio 18–19 dienomis, jau antrą kartą, Gargžduose surengtas Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas. Pirmą kartą jis vyko 2017 m.

Į Gargždų miesto stadioną atvyko 43 komandos, 500 dalyvių. Gausiausios komandos – iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos (po 40 dalyvių komandoje). Po pirmos dienos buvo pagerinti Lietuvos 14-mečių rekordai: Greta Malinauskaitė (Jonava)1 000 m bėgime su kliūtimis (3:33.05) ir Paulina Stuglytė (Rokiškis) 750 g disko metime (48.75).

Klaipėdos rajonui atstovavo 5 Gargždų sporto mokyklos lengvaatlečiai: septynkovėje Deira Gruzdytė, 1 500 m ir 800 m Emilija Jonauskaitė (trenerė Linara Gruzdienė); rutulio metime Nomeda Griauslytė ir Eimantas Galimulinas (Algimantas Pleskys); 200 m ir 100 m bėgimuose Kornelija Staponaitė (Edmundas Norvilas ir Linara Gruzdienė).

Pirmą dieną šauniai pasirodė 100 m bėgime Kornelija Staponaitė, iškovojusi II-ąją vietą iš 52 dalyvių (12.93), nusileidusi vilnietei Nedai Lasickaitei (12.88). Emilija Jonauskaitė 1 500 m bėgime pateko į dešimtuką užimdama 9 vietą iš 17 dalyvių (5:47.48).

Geriausiai sekėsi SM ugdytinei Deirai Gruzdytei, septynkovėje laimėjusiai 6 rungtis ir tik 800 m distancijoje į priekį užleidusiai vilnietę Loretą Suškovą. Sveikiname Deirą užtikrintai laimėjusią varžybas.

Pagirtinai pasirodė dviem metais jaunesnė priekuliškė Nomeda Griauslytė, iš 23 dalyvių užėmusi 6 vietą (9.76).

Priekuliškis Eimantas Galimulinas, nustūmęs rutulį 12.46 m, laimėjo 7 vietą (iš 17 dalyvių) ir Gargždų komandai pelnė 10 taškų. Klaipėdos rajonas iškovojo 12 vietą (iš 36 rajonų). Rajonų grupėje pirmąsias tris vietas laimėjo: Rokiškio, Šilutės, Švenčionių.

Miestų grupėje nugalėjo Vilniaus 1 komanda, aplenkusi Kauno 1 ir Klaipėdos 1 komandas.

Nors ir kaitriai švietė saulė, varžybos praėjo sklandžiai, vadovaujant vyr. teisėjui Edmundui Norvilui. Norime padėkoti Klaipėdos rajono savivaldybės tarnybos Veiviržėnų ugniagesių komandai ir asmeniškai Stanislovui Virbauskui, užpildžius vandeniu kliūčių ruožo duobę.