Iš Vilniaus „Banga“ parsivežė tik tašką

FK „Vilnius“ nuotr. FK „Vilnius“ nuotr.

Sekmadienį Vilniuje „Banga“ 2:2 sužaidė su „Vilniumi“.

Pirmajame kėlinyje komandos nedžiugino žiūrovų pavojingomis atakomis. 7 minutę aikštės šeimininkai baudos smūgiu iš 30 metrų pasiuntė kamuolį greta virpsto. 36 minutę po vilniečių kontratakos prie „Bangos“ vartų kilo sumaištis, kurią nutraukė K. Gnedojus, išmušęs pavojingai prie vartų buvusį kamuolį. O jau po minutės kamuolys atsidūrė šeimininkų vartuose – J. Bičkus tiksliu perdavimu pasiuntė V. Magdušauską kairiuoju kraštu prieš vartininką. Jaunasis „Bangos“ saugas atlaikė gynėjo spaudimą ir pasiuntė kamuolį greta vartininko į tolimąjį apatinį vartų kampą.

Svarbiausi antrojo kėlinio įvykiai vyko paskutines 20 minučių. Pirmieji rimtai „Bangos“ vartams grasino vilniečiai – 71 minutę jie buvo arti tikslo smūgiuodami baudos smūgį iš 25 metrų. 74 minutę į šeimininkų vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį užtikrintai realizavo R. Matos da Silva. Deja, jau po poros minučių šeimininkai smūgiu iš baudos aikštelės rezultatą sušvelnino.

„Banga“ turėjo progų susigrąžinti dviejų įvarčių persvarą, tačiau jų neišnaudojo. Tuo tarpu šeimininkai besibaigiant dvikovos laikui surengė sėkmingą kontrataką ir išlygino rezultatą – 2:2.

Kitą sekmadienį, rugsėjo 29 dieną, 16 valandą Utenoje „Banga“ LFF Taurės finale kovos su Marijampolės „Sūduva“.

„Vilnius“ (Vilnius) – „Banga“ (Gargždai) 2:2 (0:1).

Įvarčiai: 76 min. I. Kružikas, 89 min. R. Rusecki („Vilnius“); 37 min. V. Magdušauskas, 74 min. (11m) R. Matos da Silva („Banga“).

Įspėjimai: 15 min. H. Šidlauskas, 33 min. A. Korsakas („Vilnius“); 82 min. D. Zubauskas („Banga“).

„Bangos“ sudėtis: T. Norbutas, D. Padaigis, E. Bračkus, K. Gnedojus, V. Pocevičius (46′ N. Urba), V. Magdušauskas (73′ A. Bačanskis), G. Kruša, K. Urbaitis (63′ D. Norvilas), D. Lukošius, J. Bičkus (79′ D. Zubauskas), R. Matos da Silva. Atsargoje liko: J. Virvilas, P. Lotužys, J. Skuodas.