Pereinamosios rungtynės: „Banga“ įveikė „Palangą“

Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Sekmadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ 2:0 įveikė „Palangą“ ir vienu žingsniu priartėjo prie A lygos.

Pirmosios pereinamosios rungtynės prasidėjo kiek aktyvesniais A lygoje žaidusios „Palangos“ veiksmais. 7 minutę svečiai sukūrė pirmą pavojingą situaciją. Laimei K. N’Goran iš baudos aikštelės smūgiavo virš vartų.

Atrėmusi varžovų bandymus įsidrąsino ir „Banga“. Viena iš gargždiškių atakų dešiniuoju kraštų baigėsi kiek netikėtu įvarčiu – kairiakojis R. Matos da Silva dešiniąja koja bandė atlikti perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nuskriejo virš „Palangos“ vartininko M. Paukštės į svečių vartus – 1:0

29 minutę po D. Zubausko perdavimo R. Matos da Silva dešiniajame krašte iššoko prieš M. Paukštę, tačiau kamuolys praskriejo greta vartų. Dar po poros minučių D. Zubauskas tolimu smūgiu sukirto kamuolį į skersinį.

Besibaigiant pirmajam kėliniui galimybę turėjo ir svečiai. Po gargždiškių pražangos „Palanga“ įžaidė kamuolį ir S. Rusak smūgiu iš 18 metrų sudrebino „Bangos“ vartų konstrukciją.

Antrajame kėlinyje svečiai bandė perimti iniciatyvą, bet „Banga“ be didesnių problemų griovė visus „Palangos“ bandymus. 57 minutę gargždiškiai užklupo palangiškius nepasiruošusius – D. Zubauskas numetė kamuolį R. Matos da Silva, o šis baudos aikštelėje surado A. Bačanskį, kuriam beliko iš arti nukreipti kamuolį į vartus – 2:0.