Šeštadienį – antroji „Bangos“ akistata su „Palanga“

VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Šeštadienį 13 valandą Klaipėdos dirbtinės dangos aikštėje „Banga“ antrą kartą susitiks su „Palanga“ futbolininkais.

Pirmojoje dvikovoje, lapkričio 3 dieną vykusioje Gargžduose, „Banga“ įveikė septintąją vietą A lygoje užėmusią „Palangą“ 2:0 (įvarčius pelnė R. Matos da Silva ir A. Bačanskis).

LFF varžybų nuostatuose numatyta, kad po dviejų rungtynių bendram rezultatui esant lygiam, nugali ta komanda, kuri pasiekė daugiau įvarčių išvykoje. Jei visi rodikliai yra lygūs, tai žaidžiamas pratęsimas (du kėliniai po 15 minučių) ir, jei nugalėtojas nepaaiškėja per pratęsimą, mušami baudiniai.

Tad „Bangai“ šeštadienį teigiamu rezultatu bus vienas iš trijų variantų – pergalė, lygiosios ir (blogiausiu atveju) pralaimėjimas minimaliu rezultatu.

Laimėjusi pereinamųjų rungtynių seriją komanda iškovoja teisę 2020 metais žaisti A lygos čempionate.

„Bangos“ gretose greičiausiai bus tam tikrų permainų. Į rikiuotę grįžo J. Bičkus ir V. Magdušauskas, tačiau traumas patyrė A. Bačanskis ir N. Urba.