Žemaitijos derbyje užfiksuotos lygiosios

Asociatyvi Sandros Vaičienės nuotr. Asociatyvi Sandros Vaičienės nuotr.

Vakar Gargžduose vykusiosiose Lietuvos Optibet Futsal A lygos varžybose tarp dviejų Žemaitijos komandų užfiksuotos lygiosios.

„Gargždų pramogos“ ir Mažeikių VIP salės futbolininkai išsiskyrė taikiai – rungtynės baigėsi lygiosiomis 4:4. Pirmajame kėlinyje komandos pelnė net 7 iš 8 įvarčių, pirmaujanti ekipa keitėsi net kelis kartus, bet Edgaro Baranausko dublis pirmajame kėlinyje lėmė, kad VIP į pertrauką išėjo pirmaudami 4:3.

Tokį rezultatą VIP išlaikė ir didžiąją antrojo kėlinio dalį, bet 32 minutę jie gavo raudoną kortelę, o po keturių minučių rezultatą išlygino ir galutinį „status quo“ atstatė Deividas Lukošius.

Ilgai ilsėtis Gargždų komanda laiko neturės – jau sekmadienį 19.30 val. pratęs rungtynių maratoną Jonavoje prieš vietos „Vikingus“.

„Gargždų pramogos“ – Mažeikių VIP 4:4

1’ [0 : 1] Edgaras Baranauskas

3’ [1 : 1] Deividas Lukošius

8’ [2 : 1] Arūnas Šteinas (į savus vartus)

11’ [2 : 2] Marius Šluta

13’ [2 : 3] Arūnas Šteinas

16’ [3 : 3] Algimantas Bačanskis

18’ [3 : 4] Edgaras Baranauskas

32’ Antanas Bulošas (VIP) – raudona kortelė

36’ [4 : 4] Deividas Lukošius