Logo
 Spausdinti šį puslapį

„Gargždų pramogos“ laimėjo Jonavoje

Klubo „Gargždų pramogos“ nuotr. Klubo „Gargždų pramogos“ nuotr.

Vakar vykusiose Lietuvos Optibet Futsal A lygos varžybose Jonavos „Vikingai“ namuose priėmė „Gargždų pramogos“ komandą, kuri visgi įrodė savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 4:1.

Tiesa, svečiai iš Gargždų pirmi praleido įvartį, kuomet 6 minutę pasižymėjo Benas Kudirka. Šalies vicečempionai į tai sureagavo greitai ir jau po keturių minučių rezultatą išlygino Tomas Tamošauskas, o pačioje kėlinio pabaigoje jį svečių naudai persvėrė Deividas Lukošius.

Antrajame kėlinyje scenarijus buvo panašus, tik skirtumas buvo vienas – „Vikingai“ įvarčio neįmušė, o „Gargždų pramogos“ vėl pasižymėjo du kartus.

Abu įvarčiai buvo įmušti kėlinio viduryje, o juos pelnė Valdas Pocevičius ir Algimantas Bačanskis.

Taip Gargždų komanda šventė antrą pergalę šiame sezone, o „Vikingams“ tai buvo antrasis pralaimėjimas iš eilės.