„Gargždai“ nusileido „Delikatesui“

Asociatyvi A. Jonkaus nuotr. Asociatyvi A. Jonkaus nuotr.

Šeštadienį pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) pasiekė Joniškio „Delikatesas“ (7-8), kuris namuose 77:56 (14:19, 15:12, 22:12, 26:13) nugalėjo „Gargždų“ (6-9) krepšininkus.

Pirmojoje rungtynių pusėje paskutinius taškus pelnė Eimantas Stankevičius, priartinęs „Delikatesą“ prie varžovų dviem taškais – 29:31.

Visgi po ilgosios pertraukos sugrįžę Joniškio krepšininkai greitai persvėrė rezultatą ir trečiąjį kėlinį būtų užbaigę turėdami dviženklį pranašumą, tačiau Tadas Poška ir Deividas Anužis pataikė po baudą ir sumažino „Gargždų“ atsilikimą iki 8 taškų – 43:51.

Lemiamame ketvirtyje „Delikateso“ krepšininkai dvigubai pranoko varžovus, kai patys įmetė 26 taškus, o „Gargždams“ leido surinkti 13 ir taip šventė pergalę.

„Gargždų“ komandoje atkovotų kamuolių rekordą pagerino Laurynas Mikalauskas, kuris per 33 minutes pelnė 6 taškus (3/7 dvit., 0/7 baud. met.), sugriebė 22 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Airidas Giedraitis 22, Eimantas Stankevičius 19 (6 atk. kam.), Rokas Ulvydas 11 (6 atk. kam.), Andrius Globys 8 (7 atk. kam.), Šarūnas Valunta ir Mantvydas Žukauskas (5 rez. perd.) po 6.

„Gargždai“: Jonas Dumašius 16, Mantas Ruikis 11 (5 atk. kam.), Laurynas Mikalauskas 6 (22 atk. kam., 7 išprov. praž., 25 naud. bal.), Deividas Anužis 4 (6 rez. perd.).