„Gargždų pramogos“ sutriuškino varžovus

„Gargždų pramogos“ komanda. S. Vaičienės nuotr. „Gargždų pramogos“ komanda. S. Vaičienės nuotr.

Sekmadienį vykusiose Lietuvos Optibet Futsal A lygos varžybose „Gargždų pramogos“ nepaliko vilčių Vilniaus „TurboTransfers“ salės futbolininkams.

Vos 8-iese į Žemaitiją atvykę „TurboTransfers“ aikštės šeimininkams nusileido net 0:12, o savo pranašumą gargždiškiai įrodė jau rungtynių pradžioje. Dar pirmą minutę Gargždų ekipą į priekį išvedė Valdas Pocevičius, po to sekė Karolio Urbaičio dublis ir dar vienas V. Pocevičiaus įvartis.

Iki kėlinio pabaigos po kartą pasižymėjo Tomas Tamošauskas, Vytautas Kurmis ir Donatas Stankevičius, tad per pirmąsias 20 minučių „Gargždų pramogų“ persvara tapo 7:0.

Antrojo kėlinio pradžioje gargždiškiai galutinai užbaigė savo darbą. Tą pačią minutę po įvartį pridėjo Karolis Urbaitis ir Algimantas Bačanskis, o viską vainikavo fantastiškas Martyno Vėlyvio „hat-trickas“.

„Gargždų pramogos“ 12:0 FC „TurboTransfers“

1’ [1 : 0] Valdas Pocevičius

4’ [2 : 0] Karolis Urbaitis

11’ [3 : 0 ] Karolis Urbaitis

12’ [4 : 0] Valdas Pocevičius

13’ [5 : 0] Tomas Tamošauskas

17’ [6 : 0] Vytautas Kurmis

19’ [7 : 0] Donatas Stankevičius

25’ [8 : 0] Karolis Urbaitis

25’ [9 : 0] Algimantas Bačanskis

26’ [10 : 0] Martynas Vėlyvis

27’ [11 : 0] Martynas Vėlyvis

33’ [12 : 0] Martynas Vėlyvis