„Gargždų pramogos“ iškovojo dar vieną pergalę

Klubo „Gargždų pramogos“ nuotr. Klubo „Gargždų pramogos“ nuotr.

Sekmadienį sužaistose Optibet Futsal A lygos rungtynėse „Gargždų pramogos“ išvykoje 7:4 įveikė Panevėžio „Sportidus“.

Per pirmą kėlinį gargždiškių gretose tris įvarčius pelnė Valdas Pocevičius, o šeimininkų komadoje vieną kartą pasižymėjo Tadas Pukevičius, tad svečiai pirmavo jau po pirmojo kėlinio.

Antro kėlinio pradžioje Danas Kulišauskas sumažino Gargždų ekipos persvarą iki vieno įvarčio, bet gan greitai „Gargždų pramogos“ įmušė dar du įvarčius ir ta persvara išaugo iki trijų įvarčių.

Po to „Sportidus“ gretose du greitus įvarčius pelnė Lukas Baranauskas ir šeimininkai priartėjo per vieną įvartį. Visgi rezultato išlyginti jiems nepavyko, o svečiai galiausiai įtvirtino savo pergalę, įmušdami dar du įvarčius.

„Sportidus“ 4 : 7 „Gargždų pramogos“

11’ [0 : 1] Valdas Pocevičius

13’ [1 : 1] Tadas Pukevičius

15’ [1 : 2] Valdas Pocevičius

20’ [1 : 3] Valdas Pocevičius

23’ [2 : 3] Danas Kulišauskas

28’ [2 : 4] Karolis Urbaitis

30’ [2 : 5] Valdas Pocevičius

34’ [3 : 5] Lukas Baranauskas

36’ [4 : 5] Lukas Baranauskas

37’ [4 : 6] Algimantas Bačanskis

39’ [4 : 7] Karolis Urbaitis