Logo
 Spausdinti šį puslapį

„Gargždai“ pralaimėjo Šakių krepšininkams

Asociatyvi A. Jonkaus nuotr. Asociatyvi A. Jonkaus nuotr.

Šakių „Vyčio“ (9-13) klubas po permainingos kovos savų žiūrovų akivaizdoje šventė pergalę VIKINGLOTTO-NKL rungtynėse 82:78 (26:13, 17:20, 24:21, 15:24) prieš Gargždų „Gargždus“ (8-13).

Trečiojo ketvirčio metu atrodė, kad šeimininkai pabėgs nepavejamai. Po keturių Justo Sakalausko taškų iš eilės šeimininkų pranašumas šoktelėjo iki 18 taškų – 64:46.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai tarsi prabudo iš miego. Ketvirčio pirmąsias 6 minutes laimėję 20:2, „Gargždai“ jau turėjo 5 taškų pranašumą – 74:69.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 40 sekundžių, Mantas Ruikis pelnė 2 taškus iš po krepšio ir rezultatas tapo lygus – 77:77.

Po minutės pertraukėlės Aurelijus Pukelis atsakė tuo pačiu suteikdamas šakiškiams 2 taškų pranašumą – 79:77, o kitoje aikštės pusėje „Gargždai“ nesugebėjo užpulti. Svečiai dar bandė gelbėtis pražangomis, tačiau „Vyčio“ krepšininkai neklydo nuo baudų metimo linijos ir įtvirtino savo pergalę – 82:78.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Aurelijus Pukelis pelnęs 24 taškus (7/13 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud. met.) atkovojęs 7 atšokusius kamuolius ir taip užfiksavęs 28 naudingumo balų rodiklį.

„Vytis“: Aurelijus Pukelis 24 (28 naud. bal.), Justas Sakalauskas (8 atk. kam.) ir Paulius Semaška po 14, Karolis Kokoška 10.

„Gargždai“: Mantas Ruikis 27 (7 atk. kam.), Laurynas Mikalauskas 18 (7 atk. kam.), Tadas Poška 10.