„Gargždų Pramogos“ triumfavo Taurės rungtynėse

Asociatyvi Pixabay nuotr. Asociatyvi Pixabay nuotr.

Antradienio vakarą buvo sužaistas LFF Futsal Taurės II-ojo etapo mačas, kuriame „Gargždų Pramogos“ priėmė Jonavos „Vikingus“. Aikštės šeimininkams pavyko įveikti šį barjerą ir švęsti pergalę rezultatu 5:3.

„Gargždų Pramogos“ per pirmąjį kėlinį pelnė tris įvarčius be atsako. Du kartus pasižymėjo Valdas Pocevičius, o dar vieną tikslų smūgį pridėjo Aurimas Skurdelis.

Antrajame kėlinyje vėl pirmi pasižymėjo „Gargždų Pramogų“ žaidėjai, o „hat-tricku“ džiaugtis galėjo V. Pocevičius. Tačiau įpusėjus kėliniui pabudo ir „Vikingai“. Pauliaus Osausko dublis ir Beno Spietinio įvartis priartino svečius per vieną įvartį, bet jų viltis sužlugdė vėlyvas Martyno Velyvio įvartis.

Rezultatas:

„Gargždų Pramogos“ 5 : 3 „Vikingai“

8’ [1 : 0] Valdas Pocevičius

15’ [2 : 0] Aurimas Skurdelis

19’ [3 : 0] Valdas Pocevičius

28’ [4 : 0] Valdas Pocevičius

30’ [4 : 1] Benas Spietinis

32’ [4 : 2] Paulius Osauskas

38’ [4 : 3] Paulius Osauskas

39’ [5 : 3] Martynas Velyvis