Ignui Puškoriui – kelialapis į Europos čempionatą

I. Puškorius pirmas iš dešinės. Sporto mokyklos nuotr. I. Puškorius pirmas iš dešinės. Sporto mokyklos nuotr.

Kovo 7 d. Šiauliuose vyko Lietuvos jaunimo sambo čempionatas. Tuo pačiu tai buvo ir atranka į Europos čempionatą.

Puikiai šiose varžybose kovojo Gargždų sporto mokyklos ugdytinis Ignas Puškorius. Sunkiausioje svorio kategorijoje Gargždų atletas visus savo varžovus įveikė aiškia persvara ir iškovojo čempiono vardą.

Prieš savaitę trenerio Jono Tilviko auklėtinis buvo iškovojęs čempiono vardą ir Lietuvos dziudo jaunimo čempionate. Tai dabar reikia ruoštis Europos jaunimo čempionatui.

Antrąją vietą varžybose laimėjo Audra Norvilaitė. Bet ji jaunesnė ir šioje amžiaus grupėje kovos dar keturis metus. Tai aukštesnių pasiekimų tikimasi vėliau.