„Banga“ palaužė „Šiaulius“

,,Banga" džiaugėsi dar viena pergale. Asociatyvi M.Mizaraitės nuotr. ,,Banga" džiaugėsi dar viena pergale. Asociatyvi M.Mizaraitės nuotr.

Šiandien 8-tojo turo A lygos varžybose po permainingos kovos gargždiškiams Šiauliuose pavyko palaužti aikštės šeimininkus rezultatu 2:1.

Jau pirmąją rungtynių minutę Rokas Gedminas pasiuntė kamuolį į „Bangos“ vartus taip iki 2 padidindamas gargždiškių praleistų įvarčių skaičių A lygoje.

Nors kamuolio kontrolė priklausė tai vienai, tai kitai komandai, po sėkmingo perdavimo 40-ąją rungtynių minutę kamuolį į vartus pasiuntė Aurelijus Staponka.

Lemiamą rungtynių įvartį po 11 metrų baudinio realizavo Evaldas Grigaitis (75 minutė). Jį „Bangai“ „uždirbo“ Aleksander Russkikh.

Rungtynių metu buvo parodyta 10 geltonų („Šiauliai“: Justas Raziūnas, Mindaugas Strauka, Stjepan Babič, Filip Zderič, Aivaras Renusas (2 k.); „Banga“: Andrei Verbetchi, Aslabnek Tcallagov, Aurelijus Staponka, Aleksey Epifanov) bei 1 raudona kortelė (Aivaras Renusas).

„Banga“ po šių varžybų uždirbo dar tris taškus ir pasivijo A lygos lyderius Vilniaus „Žalgirį“.

Jau šį penktadienį 18 val. A lygos lyderių dvikova Gargždų stadione.