Rajono bendrojo ugdymo mokyklos rungėsi virvės traukimo varžybose

(2 balsai)
Zigmo Bitino nuotrauka. Zigmo Bitino nuotrauka.

Balandžio 23 dieną Gargždų sporto mokyklos stadiono teritorijoje vyko rajono bendrojo ugdymo mokyklų virvės traukimo varžybos.

Buvo kovojama atskirai tiek tarp kaimo, tiek tarp miesto mokyklų. Abejose grupėse nepralenkiami buvo šių mokslo metų Olimpinio festivalio sporto varžybų rajone lyderiai – Dovilų pagrindinės mokyklos ir Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos virvės traukikai. Jeigu doviliškiai visus tris savo varžovus nugalėjo ryškia persvara, tai priekuliškiams teko gerokai pavargti su Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos komanda.

Tarp kaimo mokyklų antros-trečios vietos dalybose įnirtinga kova užvirė tarp Pašlūžmio daugiafunkcio centro ir Vėžaičių pagrindinės mokyklos. Čia prireikė net pratęsimo, kad būtų išaiškintas nugalėtojas. Pajėgesni šįkart buvo Pašlūžmio moksleiviai. Vėžaitiškiai liko trečioje vietoje. Ketvirti – Plikių Ievos Labutytės pagrindinės mokyklos moksleiviai.

Tarp miesto mokyklų trečiąją vietą iškovojo Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos komanda.