Kas keliaus į finalą?

(2 balsai)
Asociatyvi redakcijos archyvo nuotrauka. Asociatyvi redakcijos archyvo nuotrauka.

Trečiadienį 19 valandą Klaipėdoje „Banga“ žais antrąsias Taurės pusfinalio rungtynes su „Klaipėdos granitu“.

Pirmosiose rungtynėse „Banga“ po D.Arlauskio ir S.Shevchuk tikslių smūgių dviejų rungtynių serijoje įgijo persvarą 2:0.

Taurės varžybų reglamentas. LFF varžybų nuostatuose užfiksuota, kad pusfinaliuose žaidžiamos dvejos rungtynės. Jei po dvejų rungtynių bendras rezultatas yra lygus, į kitą etapą patenka ta komanda, kuri pasiekė daugiau įvarčių išvykoje. Jei abu kartus užfiksuotas tas pats rezultatas, antrosios rungtynės yra pratęsiamos (2 kėliniai po 15 minučių). Pratęsimo metu išvykoje pasiektas įvartis skaičiuojamas dvigubai. Jei rezultatas nepasikeičia, mušami 11 metrų baudiniai.

Tad pratęsimas būtų žaidžiamas tik tuo atveju, jei „Klaipėdos granitas“, pasibaigus rungtynių pagrindiniam laikui, pirmautų 2:0. Jei „Bangai“ pavyktų pelnyti įvartį trečiadienio rungtynėse, tada uostamiesčio ekipa į finalą patektų tik įmušusi trimis įvarčiais daugiau (pvz., 4:1, 5:2 ir t.t.). Visais kitais atvejais į finalą keliautų „Banga“.

Kitame pusfinalyje balandžio 29 dieną susitinka Vilniaus „Žalgiris“ ir „Trakai“. Trakiškių aikštėje (bent jau formaliai) vykusi pirmoji dvikova baigėsi „Žalgirio“ pergale 1:0.

Taurės turnyro finalas numatytas gegužės 17 dieną Utenoje. Taurės varžybų nugalėtojas įgyja teisę dalyvauti UEFA Europos Lygos varžybose.