„Banga“ – LFF taurės finale

Asociatyvi M.Mizaraitės nuotr. Asociatyvi M.Mizaraitės nuotr.

Šį vakarą Klaipėdoje „Banga“ LFF „Druskininkų Hermio“ taurės pusfinalio antrose varžybose su „Klaipėdos Granito“ vienuolike sužaidė rezultatu 1:1 ir pateko į finalą.

34 minutę įvartį į varžovų vartus pasiuntė Karolis Urbaitis, 92 minutę į savus vartus įspyrė Artyom Stezka.

Kadangi pirmosiose rungtynėse „Banga“ po D.Arlauskio ir S.Shevchuk tikslių smūgių dviejų rungtynių serijoje buvo įgijusi persvarą 2:0, bendroje įskaitoje „Banga“ 3:1 užtikrintai iš tolesnės kovos eliminavo klaipėdiečius.

Taurės turnyro finale, kuris numatytas gegužės 17 dieną Utenoje gargždiškiai susitiks su Vilniaus „Žalgirio“ ekipa, kuri dviejų rungtynių serijoje įveikė Trakų ekipą.

Taurės varžybų nugalėtojas įgyja teisę dalyvauti UEFA Europos Lygos varžybose.