Po ilgos pertraukos – pergalė

(2 balsai)
Po ilgos pertraukos - vėl pergalė. Asociatyvi M.Mizaraitės nuotr. Po ilgos pertraukos - vėl pergalė. Asociatyvi M.Mizaraitės nuotr.

Šiandien Pakruojyje 14 turo „SmsCredit.lt A lygos” futbolo varžybose susitiko Pakruojo „Kruoja“ ir Gargždų „Banga“.

Gargždiškiams pavyko laimėti svečiuose 1:0. Taip buvo nutraukta septynių iš eilės nelaimėtų „Bangos“ futbolininkų ir septynių iš eilės laimėtų „Kruojos“ rungtynių serijos.

Lemiamą įvartį 77 rungtynių minutę po A.Ruskicho perdavimo galva įmušė A.Staponka. Puolėjas smūgiavo labai nepatogiai vartininkui, tad kamuolys prieš jį atšoko nuo žemės.

Geltonos kortelės buvo parodytos keturiems „Bangos” žaidėjams (Artyom Stezhka, Andrius Butkus, Andrei Verbetchi, Andrius Marcinkevičius) ir vienam „Kruojos“ (Youbu Jean Noel Thome) futbolininkui.

Po 14 turo gargždiškiai – turnyrinės lentelės ketvirtoje vietoje su 22 taškais.