„Taškiečiai“ išvykoje iškovojo rezultatyvią pergalę

FK „Jambo“ - „Gargždų Pramogos-Taškas“ 1:5 (1:2)

Įvarčiai: V.Norvilas - 3, po kartą pasižymėjo A.Lenkšas ir R.Domarkas.

Sudėtis: M.Draukšas, G.Ratkus, A.Kukšta, A.Montrimas, D.Afonso, M.Jonelys, I.Šakys, K.Nazarovas, R.Malakauskas, S.Kovšovas, A.Lenkšas.

Atsargoje: V.Norvilas, M.Mickus, V.Alėjevas, R.Domarkas.

Apie rungtynes. Jau pačioje rungtynių pradžioje A.Lenkšas pelnė pirmąjį įvartį. Įpusėjus kėliniui, „Jambo“ rezultatą išlygino. Bet kėliniui besibaigiant, V.Norvilas dar kartą išvedė Gargždiškius į priekį.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai. Atlaikę varžovų spaudimą, „Taškiečiai“ patys pradėjo aktyviau rungtyniauti ir V.Norvilas dar vienu savo įvarčiu padidino pranašumą. Netrukus komanda pelnė ir 4-tąjį įvarti, kurio autorius – debiutines rungtynes žaidęs R.Domarkas. Rungtynėms baigiantis, V.Norvilas atliko „hattrick'ą“ ir pelnė savo trečiąjį įvartį. Rezultatyvia pergale „Taškiečiai“ reabilitavosi po dviejų iš eilės pralaimėjimų.

Sužaidus 4 turus, LFF III lygoje „Gargždų Pramogos-Taškas“ dalijasi 3-6 vietą turnyrinėje lentelėje.

Kitas rungtynes „GP-taškas“ vėl žais išvykoje – gegužės 28 d.(trečiadienį) 20.00 val. Klaipėdoje su FK „Baltai“ komanda.