„Gargždų Pramogos-Taškas“ nugalėjo „Sendvarį“

Mato Bieliausko nuotrauka. Mato Bieliausko nuotrauka.

„Gargždų Pramogos-Taškas“ vakar vedami A.Lenkšo tikslių smūgių įtikinamai nugalėjo „Sendvarį“.

„G.Pramogos-Taškas“ – „Sednvaris“ 5:0 (3:0)

Įvarčiai: A.Lenkšas - 4, G.Ratkus - 1.

Sudėtis: R.Uosis, A.Montrimas, A.Kukšta, E.Bračkus, M.Mickus, G.Ratkus, M.Jonelys, M.Šiaulytis, V.Norvilas, A.Lenkšas ir R.Malakauskas. Atsargoje: R.Vitkus, V.Mickus, R.Pleikys ir S.Kovšovas.

Jau rungtynių pradžioje gargždiškiai gan greitai savo pranašumą pavertė dviem greitais A.Lenkšo ir G.Ratkaus įvarčiais. Kėliniui baigiantis, darkart varžovų vartininką nuginklavo A.Lenkšas. Po pertraukos ir toliau dominavo šeimininkai, o Artūras Lenkšas tapo „Sendvario“ komandos „žudiku“, pelnydamas dar du įvarčius. Jis rungtynėse iš viso pasižymėjo keturis kartus. „Taškiečiai“ iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Praėjusią savaitę gargždiškiai su pergale grįžo iš Mažeikių, rezultatu 2:0 nugalėję vietos „Olimpo SC“ klubą. Įvarčius komandai pelnė V.Alėjevas ir V.Norvilas.