Gargždo festivalyje varžėsi ištvermingiausi raiteliai

(5 balsai)
Facebook paskyros „Gargždo festivalis 2014“ nuotr. Facebook paskyros „Gargždo festivalis 2014“ nuotr.

Šeštadienį visus sukvietęs septynerių metų sukaktį minintis Gargždo festivalis buvo lydimas gausaus lietaus. Tad kasmetinėse konkūrų varžybose Gargždų miesto taurei laimėti dalyvavo tik ištvermingiausi prasto oro nepabūgę raiteliai.

Festivalis prasidėjo konkūrų varžybomis.

Gargždų miesto taurę ir 500 litų prizą iškovojo Justas Gabalis su žirgu Daku. Gargždo konkūro I įskaitoje pirmąją vietą ir 200 litų prizą laimėjo Eglė Morenaitė su žirgu Birštonu. Gargždo konkūro II įskaitoje nugalėjo ir 250  litų prizą iškovojo Gedmantas Grygelis su žirgu Bravo.

Dviejų fazių konkūro I įskaitoje pirmąją vietą užėmė Arnas Monstavičius su žirgu Ketoma, II įskaitoje – Gedmantas Grygelis su Bravo, III įskaitoje – Unda Egendorfa su žirgu Laidlesa.

Mažylių konkūre nugalėjo Neringa Laurinaitytė su žirgu Pupuliu.

Pasibaigus konkūrų varžyboms, vyko šventinis koncertas, kuriame pasirodė kapela „Jonis“, dainininkė Monika Linkytė bei muzikos grupė „Rolikai“.

Festivalio organizatorius Vaclovas Macijauskas tvirtino, kad lietingas oras šventės nesugadino.

„Gargždų miesto taurė organizuojama jau septintus metus ir galime teigti, kad prastas oras šventės nesugadino, viskas įvyko taip, kaip ir buvo tikėtasi. Tik gaila, kad į konkūrų jojimo varžybas atvyko ne visi dalyviai, kurie buvo užsiregistravę iki varžybų dienos, matyt, išsigando blogų oro sąlygų. Visus renginio dalyvius nuo lietaus gelbėjo tinkama apranga ir puiki nuotaika“, – kalbėjo V. Macijauskas.