Gargždų futbolo veteranai pasipuošė aukso medaliais

(5 balsai)
futbolo.tv stop kadras futbolo.tv stop kadras

Sekmadienį Kaune įvyko Lietuvos senjorų futbolo pirmenybių finalas. Jame Gargždų „Veteranas" komanda paskutinę rungtynių minutę išplėšė dramatišką pergalę 3:2 (0:2) prieš buvusius čempionus – Alytaus „SFK Dainava" ekipą.

Nors Alytaus komanda pirmavo rezultatu 2:0, gargždiškiai sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir jį persverti savo naudai.

Vieną kuriozinį įvartį gargždiškiams „pelnė" patys varžovai. Rezultatą išlygino ir intrigą rungtynėse atkūrė „Veteranų" žaidėjas Aleksandr Zernov. Tačiau Rolando Uznio įvartį paskutinę rungtynių minutę gargždiškiai atsimins ilgai – pats vienas prieš varžovą išbėgęs futbolininkas suklaidino šalia buvusį gynėją bei vartininką ir meistriškai pelnė pergalingą įvartį.

Primename, kad prieš dvejus metus susikūrusi Gargždų veteranų komanda džiugina puikiais rezultatais: praėjusiais metais gargždiškiai džiaugėsi bronzos medaliais, o šiemet jie įrodė esantys stipriausi Lietuvoje.