Kvadrato varžybose – doviliškių pergalė

(2 balsai)
Dovilų pagridinės mokyklos komanda. Z.Bitino nuotr. Dovilų pagridinės mokyklos komanda. Z.Bitino nuotr.

Gargždų sporto centro salėje šiandien vyko Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų 2002 metų gimimo ir jaunesnių mergaičių kvadrato varžybos.

Jose dalyvavo keturios komandos: Dovilų pagrindinės mokyklos, Gargždų „Minijos" progimnazijos, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos ir Gargždų „Kranto" pagrindinės mokyklos.

Nugalėjo Dovilų pagrindinės mokyklos kvadratininkės, vadovaujamos mokytojo Arūno Šimkevičiaus. Jos įveikė visus tris varžovus vienodais rezultatais 2:0. Tiesa, kova aikštelėje buvo žymiai atkaklesnė, negu byloja rungtynių rezultatai – kai kuriuos kėlinius doviliškės laimėjo vos 1-2 taškų skirtumu. Pasiekusios dvi pergales, antroje vietoje liko Priekulės I. Simonaitytės gimnazijos (mokytoja Viktorija Margevičienė) , o trečioje – su viena pergale Gargždų „Minijos" progimnazijos (mokytoja Jolanta Žukauskienė) moksleivės. Iki prizinės vietos truputėlį pritrūko mokytojos Elenos Šimkutės auklėtinėms iš Gargždų „Kranto" pagrindinės mokyklos. Jos pralaimėjo visus 3 mačus, nors ir privertė Priekulės moksleives žaisti papildomą kėlinį.