Gargždų krepšininkai naujus metus pradėjo pergale

Gargždų SC nuotr. Gargždų SC nuotr.

Pirmose 2015 metų RKL namų rungtynėse gausiai susirinkusių žiūrovų palaikomi Gargždų miesto krepšininkai iškovojo pergalę prieš varžovus iš Pakruojo rezultatu 103:82 (22:24; 22:23; 27:12; 32:23).

Pirmuosius du kėlinius vyko atkakli kova, varžovai ne tik neleido gargždiškiams nuo jų atitrūkti, bet ir laimėjo juos rezultatu 44:47. Toks rezultatas degė švieslentėje krepšininkams ilsintis per ilgąją pertrauką. Rūbinėje treneriams sustygavus žaidimą vaizdas po ilgosios pertraukos pasiketė kardinaliai. Gargždiškiai įrodė savo pranašumą ir iškovojo gražią pergalę užtikrinta persvara.

Naudingiausiu varžybų žaidėju tapo pakruojiškis Nerijus Keleras, pelnęs net 30 taškų ir surinkęs 27 naudingumo balus.

Gargždiškių gretose taškus pelnė 10 žaidėjų. Rezultatyviausi buvo Giedrius Sakalas ir Audrius Mineikis (po 15 taškų), Andrius Mockus (13 taškų). Kęstutis Mačijauskas, Valentas Tarolis, Aidas Viršilas, Mantas Gurauskas, Renatas Jonelis komados taškų kraitį papildė po 10 taškų.

Daugiausiai kamuolių gargždiškiams atkovojo Valentas Tarolis (11), rezultatyvių perdavimų atliko Aidas Viršilas (10).

B diviziono B grupės lyderis Gargždų sporto centras taip pat nutarė kiek pagausinti pajėgas prieš svarbias reguliariojo sezono kovas. Prie komandos nuo šio savaitgalio prisijungia 193 cm ūgio 32-ejų metų amžiaus puolėjas Alvydas Grikpėdis. Kretingoje gimęs žaidėjas yra rungtyniavęs tik vietinėse mėgėjų pirmenybėse.

Sausio 17 d., 14 val. Gargždų sporto centre gargždiškiai susitiks su Kauno „BC Boom" komanda.