Dovilų futbolininkai iškopė į finalą

(1 balsas)
VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Kovo 6 dieną Gargžduose vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio futbolo tarpzoninės varžybos, kurias laimėjo bei į finalinį etapą žengė doviliškiai.

Tarpzoninėse varžybose dalyvavo 2001 metais gimę bei jaunesni vaikinai iš Klaipėdos, Šilalės, Radviliškio bei Panevėžio rajonų bendrojo ugdymo mokyklų.

Pirmose rungtynėse prieš Šilalės rajono Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnaziją doviliškiai paskutinėmis rungtynių minutėmis praleido įvartį ir išleido pergalę iš savo rankų.

Antrose rungtynėse Dovilų atstovai 2:1 nugalėjo Radviliškio rajono Pašušvio pagrindinės mokyklos komandą, o lemiamame susitikime jų laukė iki tol be kluptelėjimų žengę bei gražų žaidimą demonstravę Panevėžio rajono Dembravos progimnazijos futbolininkai. Pirmieji įvartį praleidę Dovilų jaunieji futbolininkai nenuleido rankų ir pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino, o paskutinėmis rungtynių sekundėmis išplėšė pergalę, kuri atvėrė duris į finalines varžybas.