Auksė Gecevičiūtė iškovojo reikšmingą pergalę

(4 balsai)
Sporto centro nuotrauka. Sporto centro nuotrauka.

Kovo 29 d., sekmadienį, Joniškyje vyko ketvirtasis Lietuvos stalo teniso asociacijos(LSTA) taurės etapas, kuriame Klaipėdos rajono garbę gynė Auksė Gecevičiūtė.

Moterų varžybos buvo vykdomos rato sistema. Įveikusi visas varžoves, mūsų rajono stalo tenisininkė tapo šių varžybų čempionė.

Antrąją vietą užėmė kaunietė U. Baskutytė, o trečioji liko panevėžietė L. Martinkė. Vyrų varžybose nugalėjo K. Žeimys, antras liko V. Martinkus ir trečioji vieta atiteko T. Domeikai.

Ši A. Gecevičiūtės pergalė suteikia teisę dalyvauti finaliniame LSTA taurės etape, kuriame varžysis geriausios aštuonios šalies stalo tenisininkės. Finalinis etapas vyks balandžio 12 dieną Vilniuje.