Gargždų SC krepšininkai tapo B diviziono čempionais

(2 balsai)
RKL nuotr. RKL nuotr.

Gargždų sporto centro komanda savo debiutiniame sezone Regionų krepšinio lygoje (RKL) šovė tiesiai ant aukščiausio laiptelio. Antrose finalo serijos iki 2 pergalių rungtynėse Kaune gargždiškiai iškovojo pergalę ir į viršų kėlė B diviziono čempionų taurę.

Atsakomasis mačas kardinaliai skyrėsi nuo pirmojo, kuris baigėsi net 34 taškų skirtumu. Šįkart KTU studentai atkakliai priešinosi kone visas rungtynes, o į rikiuotę sugrįžęs Arturs Pelšs neleido varžovams prarasti budrumo nė akimirkai. Dviženklę ribą skirtumas pasiekė tik ketvirtojo kėlinuke pabaigoje. Likus 5 minutėms Igno Stapono tritaškis padidino svečių pranašumą iki 10 taškų, o KTU neberado savyje jėgų priartėti. Galutinis susitikimo rezultatas - 49:67 (14-14 11-16 17-17 7-20).

Paskutinėse sezono rungtynėse prie pergalės daugiausiai prisidėjo žaidžiantysis Gargždų komandos treneris Audrius Mineikis, kurio sąskaitoje – 18 taškų. Alvydas Grikpėdis įmetė 13, Valentas Tarolis – 12 taškų.

Kauno komandoje išsiskyrė 11 taškų surinkęs A.Pelšs. Mindaugas Jakštas surinko 7 taškus (1/8 trit.).

Abi komandos kitame sezone rungtyniaus pajėgesniame A divizione.