Lietuvos rankų lenkimo čempionate ant prizininkų pakylos lipo trys gargždiškės

(2 balsai)
Eglė Kaučikienė (svorio kategorijoje iki 80 kg.) finalinėse kovose dešine ranka iškovojo čempionės vardą, o kaire ranka nusileido varžovei ir užėmė 2-ąją vietą. Dalyvių nuotr. Eglė Kaučikienė (svorio kategorijoje iki 80 kg.) finalinėse kovose dešine ranka iškovojo čempionės vardą, o kaire ranka nusileido varžovei ir užėmė 2-ąją vietą. Dalyvių nuotr.

Gegužės 3 dieną Vilniuje įvyko Lietuvos XX-asis nacionalinis rankų lenkimo čempionatas. Jame dalyvavo 160 sportininkų iš dešimties Lietuvos miestų. Gargždų miesto komandą atstovavo septyni rankų lenkikai – Virga Mockutė, Eglė Kaučikienė, Rūta Abramovičiūtė, Inga Rimkuvienė, Aivaras Rimkus, Martynas Damulis, Simas Kvasys.

Geriausiai sekėsi Gargždų rankų lenkimo komandos merginoms. Svorio kategorijoje (iki 55 kg.) Virga Mockutė dešine ranka užėmė 2 vietą, su kaire ranka liko 4-oje vietoje. Inga Rimkuvienė dešine ranka užėmė 3 vietą, kaire – 2 vietą. Eglė Kaučikienė (svorio kategorijoje iki 80 kg.) finalinėse kovose dešine ranka iškovojo čempionės vardą, o kaire ranka nusileido varžovei ir užėmė 2-ąją vietą. Kitiems sportininkams iki prizinių vietų pritrūko visai nedaug.
     Lygiai po mėnesio sportininkai varžysis savo gimtajame mieste. Gargždų miesto gimtadienio šventėje vyks rankų lenkimo varžybos. Kviečiame visus neabejingus rankų lenkimo sportui neaplenkti rankų lenkimo stalo. Varžomasi bus dešine ranka dviejose svorio kategorijose: moterys (– 60, +60) ir vyrai (- 70, +70).