Respublikinėse stalo teniso varžybose pergalę šventė Auksė Gecevičiūtė

Sporto centro nuotrauka. Sporto centro nuotrauka.

Gegužės 3 dieną gargžduose pirmą kartą vyko respublikinis stalo teniso turnyras „Klaipėdos rajono savivaldybės BĮ sporto centro stalo teniso taurė" , kuriame rungėsi virš 80 dalyvių iš visos Lietuvos, taip pat Latvijos.

Jame dalyvavo itin aukšto meistriškumo sportininkai – Lietuvos čempionai, Europos čempionatų dalyviai.
     Moterų grupės varžybas laimėjo mūsų miesto sportininkė Auksė Gecevičiūtė, antroji buvo Justina Rimkevičiūtė, o trečiąją vietą užėmė Gabrielė Brazauskaitė. Vyrų grupėje geriausiai pasirodė kaunietis Ignas Navickas, antrąją vietą užėmė panevėžietis Paulius Gūra, o trečias liko Kybartų atstovas Kęstutis Žeimys.
     Varžybose netrūko teigiamų emocijų ir padėkų organizatoriams. Planuojama šį turnyrą daryti tradiciniu, o panašaus pobūdžio stalo teniso varžybas Gargžduose organizuoti dažniau.