„Gargždų pramogos SC“ futbolininkai iškovojo trečią pergalę iš eilės

(1 balsas)
Asociatyvi Gerdos Muldarytės nuotr. Asociatyvi Gerdos Muldarytės nuotr.

Trečiadienio vakarą Gargždų miesto stadione vyko LFF II lygos vakarų zonos 4 turo rungtynės. Jose gargždiškiai rezultatu 5:1 (1:1) šventė pergalę prieš Mažeikių „Atmosferos" vienuolikę.

Nuo pat rungtynių pradžios geriau aikštėje atrodė gargždiškiai, tačiau niekaip nesisekė įveikti varžovo vartininko. Pirmasis įvartis krito 33 minutę, kai A.Lenkšas, įkirtęs į baudos aikštelę, gavo puikų perdavimą ir vienu lietimu jį nukreipė į vartus (1:0). Visgi, kėliniui baigiantis persvaros išlaikyti nepavyko, apmaudžiai suklydo vartininkas ir rezultatas tapo lygus.
     Po pertraukos šeimininkai jau 3 minutę puikioje kontratakoje po V.Norvilo įvarčio vėl įsiveržė į priekį (2:1). Rungtynes kontroliavę „Gargždų pramogos SC" futbolininkai pranašumą aikštėje pavertė dar trimis puikiais įvarčiais. 64 min. baudos aikštelėje meistriškai suklaidinęs gynėją įvartį pelnė J.Triuška, 70 min. pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje ir iš arti savo antrąjį rungtynių įvartį pelnė V.Norvilas. Tašką rungtynėse 77 min. padėjo A.Lenkšas, kuris po perdavimo iš krašto kamuolį į vartus nukreipė galva.
     Komanda dėkoja susirinkusiems ir garsiai palaikiusiems žiūrovams.

Iš protokolo. „GARGŽDŲ PRAMOGOS SC" 5:1 (1:1) „ATMOSFERA" (Mažeikiai)
Įvarčiai: 33 min. ir 77 min. A.Lenkšas, 48 min. ir 70 min. V.Norvilas, 64 min. J.Triuška. 40 min. R.Žebrauskas (Atmosfera)
Sudėtis: S.Kaušas (76 min. R.Uosis), E.Bračkus, A.Montrimas (76 min. Ž.Stirbys), E.Karpavičius, G.Ratkus, T.Tamošauskas, M.Jonelys (79min. I.Šakys), J.Triuška, R.Malakauskas (82 min. M.Mickus), A.Lenkšas, V.Norvilas (74 min. M.Šiaulytis). Atsargoje liko: E.Pakštys ir A.Bačanskis.

Kitą savaitgalį (gegužės 30 – birželio 1 dienomis) „Gargždų Pramogos SC" futbolininkai dalyvaus Lietuvos sporto žaidynių „Žalgiris" finalinio etapo varžybose Palangoje. Grupėje varžysis su Panevėžio ir Kauno komandomis.