Gargždams 762: mugės ir sportinių varžybų šurmulys

Simos Ulvikienės nuotr. Simos Ulvikienės nuotr.

Saulėtą ir šiltą birželio 6-osios rytą Gargžduose prasidėjo 762-ojo gimtadienio renginiai.

Jau nuo pat 8 val. ryto Klaipėdos gatvėje pradėjo šurmuliuoti mugė, kurioje tradiciškai prekiauja tautodailininkai, amatininkai, rankdarbių meistrai, smulkūs verslininkai, maisto produktų gamintojai.

Ant prekystalių galima rasti įvairiausių smagių rankdarbių, natūralių maisto produktų.

9 val. aikštėje prie Gargždų kultūros centro startavo krepšinio varžybos 3 prieš 3 jaunimui (nuo 1999 m.) ir suaugusiems, o nuo 10 val. prasidėjo bėgimas su „MARS".

Nuo 11 val. Klaipėdos gatvėje savo jėgą demonstravo Klaipėdos rajono galiūnai, buvo surengtos moterų ir vyrų rankų lenkimo varžybos.

Varžybų nugalėtojai ir prizininkai:

Rankų lenkimo varžybose moterų iki 60 kg. svorio kategorijoje pirmąją vietą laimėjo Virga Mockutė, antrąją – Erika Bieliauskaitė, trečiąją – Greta Jankauskaitė. Svorio kategorijoje virš 60 kg. nugalėtoja tapo Inga Rimkuvienė, antrąją vietą užėmė Inga Normantienė, o trečiąją – Eglė Kaučikienė.

Tarp vyrų svorio kategorijoje iki 70 kg. stipriausias rankų lenkikas buvo Martynas Damulis, antrąją vietą užėmė Vilius Razma, trečiąją – Elvinas Piluckis. Svorio kategorijoje virš 70 kg. nugalėtoju tapo Vidas Šimulis, antras – Simas Kvasys, trečias – Mantautas Gaižauskas.

Galiūnų varžybose pirmąją vietą užėmė Mindaugas Jurkša (21 tšk.), antrąją – Linas Žalnerauskas (16 tšk.), trečiąją – Rokas Bieliauskas (15 tšk.).

Krepšinio varžybose nugalėjo komanda „Garso impulsas", kurią atstovavo Gediminas Jakštas, Modestas Jurkaitis, Deividas Rasys, Nerijus Tuleikis. Antrąją vietą užėmė komanda pavadinimu „Jaučiu gausim", už kurią žaidė Lukas Galdikas, Egidijus Gudas ir Marius Ševeliovas. Trečiąją vietą užėmė komanda „Vyrai už pinigus", kurią atstovavo Laimonas Motys, Justas Grikštas, Evaldas Vegertas.

Tinklinio varžybose nugalėjo komanda „Super Dauparai", antrąją vietą užėmė komanda „Viltis", trečiąją – komanda pavadinimu „Pociai".

Bėgimo rezultatus rasite ČIA.

Turite nuotraukų iš 762-ojo Gargždų gimtadienio šventės? Pasidalinkite su visais! Siųskite el. p.

Mugės, sportinių varžybų akimirkos – Simos Ulvikienės, Gerdos Muldarytės, skaitytojų nuotraukose: