„Gargždų pramogos SC“ futbolininkai iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės

Asociatyvi komandos nuotr. Asociatyvi komandos nuotr.

LFF II lygos vakarų zonos futbolo pirmenybėse ir toliau sėkmingai žaidžia „Gargždų pramogos SC" komanda. Šeštadienį namų stadione vietos ekipa rezultatu 4:1 (2:1) įveikė FSK „Radviliškis" vienuolikę.

Gargždiškiai sėkmingai pradėjo rungtynes: 5 minutę, po A.Lenkšo perdavimo, kamuolį į vartus pasiuntė J.Triuška. Įpusėjus pirmajam kėliniui 23 rungtynių minutę J.Triuška dar vienu įvarčiu padidino persvarą (2:0). Kiek atsipalaidavusius rungtynių šeimininkus varžovai ne už ilgo nubaudė: 34 minutę po V.Markevičiaus įvarčio rezultatas tapo 2:1, o per likusias 10 minučių svečiai turėjo progų rezultatą išlyginti.

Po rungtynių pertraukos gargždiškiams vėl pavyko greitai pelnyti įvartį: 49 minutę puikiu smūgiu į viršutinį vartų kampą kamuolį pasiuntė T. Tamošauskas (3:1). Sugrąžinti rungtynėse intrigą varžovai bandė smūgiais iš baudos aikštelės prieigų, tačiau vartininkui S.Kaušui didesnių problemų tai nesukėlė. Gargždiškiai atsakė greitomis kontraatakomis, kurių smaigalyje žaidęs R.Malauskas tik iš trečio karto pergudravo svečių vartininką. 84 minutę jis įtvirtino „Gargždų Pramogos SC" pergalę (4:1).

Keturias rungtynes namie sužaidę „Gargždų Pramogos SC" futbolininkai ateinantį savaitgalį vyks į pirmąją sezono išvyką, kur susitiks su taip pat pergalingai žengiančia vietos „SC Akmenės cementas" komanda.

„GARGŽDŲ PRAMOGOS SC" 4:1 (2:1) FSK „RADVILIŠKIS"

Įvarčiai: 5 min. ir 23 min. J.Triuška, 34min. V.Markevičius (Radviliškis) 49 min. T.Tamošauskas, 84 min. R.Malakauskas

Sudėtis: S.Kaušas, E.Bračkus, A.Montrimas, Ž.Stirbys (73min. M.Baranauskas), G.Ratkus, T.Tamošauskas, M.Šiaulytis (65min. O.Abramavičius), J.Triuška (76min. I.Šakys), R.Malakauskas, A.Lenkšas (46min. T.Vitkauskas), V.Norvilas (89min. E.Pakštys). Atsargoje liko: R.Pleikys ir R.Uosis.