Prie Gargždų karjero subūrė lynų gaudymo varžybos

(6 balsai)
Pirmąją vietą užėmė komanda „Kaimynai" – Marius Šiaulys ir Giedrius Narbutas. Jų pagautų lynų bendras svoris – 1,568 kg. Organizatorių nuotr. Pirmąją vietą užėmė komanda „Kaimynai" – Marius Šiaulys ir Giedrius Narbutas. Jų pagautų lynų bendras svoris – 1,568 kg. Organizatorių nuotr.

Savaitgalį prie Gargždų karjero kelias dešimtis žvejų sukvietė kasmetinės lynų gaudymo varžybos „Lyneli, lyneli", organizuojamos Gargždų mėgėjiškos ir sportinės žūklės klubo „Pyla".

Šiemet auksaspalves žuvis vilioti panoro 68 žvejai, susiskirstę po 2 į 34 komandas.

Nors ir laimikiai kuklūs, tačiau tai dalyvių nuotaikos nesugadino. Nugalėtojų ir prizininkų laukė taurės ir diplomai.

Po 16 žvejybos valandų paaiškėjo, kad pirmąją vietą užėmė komanda „Kaimynai" – Marius Šiaulys ir Giedrius Narbutas. Jų pagautų lynų bendras svoris – 1,568 kg.

Antrąją vietą pelnė medžiotojų ir žvejų klubo „Dauparai" komanda, atstovaujama Tomo Karaliaus ir Artūro Petriko. Jie pagavo lynų, kurių bendras svoris – 1,364 kg.

Trečioji vieta atiteko komandai „Tauragė", kurią sudarė Rolandas Salmonas ir Donatas Ramanauskis. Jų bendras sužvejotų lynų svoris siekė 1,348 kg.

Gargždų „Pylos" atstovai Martynas Baranauskas ir Feliksas Žemgulys liko ketvirti, pagavę lynų sveriančių 1,204 kg. Tiesa, būtent jų pagautas lynas buvo didžiausias – svėrė 1,076 kg.