„Gargždų pramogos SC“ priartėjo prie lygos lyderių

Mato Bieliausko nuotrauka. Mato Bieliausko nuotrauka.

Po šešių išvykų maratono į miesto stadioną grįžę gargždiškiai iškovojo solidžią pergalę prieš lygos lyderius.

Nuo rungtynių pirmos minutės šeimininkai užgulė biržiečių vartus ir 11 min. po kampinio puikiai sužaidė G.Ratkus stipriu smūgiu nukreipęs kamuolį į vartus. Apie  59 min. po juvelyrinio M.Vijeikio perdavimo galva kamuolį į vartus pasiuntė E.Bračkus (2:0). Vos po keitimo aikštėje pasirodžiusiam E.Garbauskui užteko kelių minučių, kad įtvirtintų komandos pranašumą trečiuoju įvarčiu.

Rungtynių pabaigoje biržiečiai rezultatą sušvelnino po puikaus A.Sadausko smūgio galva į vartų devyniukę. Bandę šturmuoti gargždiškių vartus svečiai buvo nubausti dar dviem įvarčiais: visų pirma, po puikaus O.Abramavičiaus perdavimo įvartį pelnė T.Vitkauskas, o pergalę paskutinę rungtynių minutę įtvirtino J.Triuška.

Ši svarbi pergalė, likus 3-4 turams iki pirmenybių pabaigos, leidžia „Gargždų pramogos SC“ komandai toliau kovoti dėl I vietos LFF II lygos vakarų zonoje.

Ateinantį šeštadienį komanda vyksta į Radviliškį, o rugsėjo 19 d. Gargžduose sieks revanšo prieš Akmenės futbolo klubą.

Iš protokolo:

„Gargždų pramogos SC“  5:1(1:0)  FK „Širvėna“ (Biržai)

„Gargždų pramogos SC“ sudėtis: S.Kaušas, A.Montrimas, G.Ratkus, E.Bračkus, T.Vitkauskas, T.Tamošauskas, M.Vijeikis (60‘ J.Triuška), M.Jonelys, V.Norvilas (72‘ S.Alsys), O.Abramavičius, R.Malakauskas (65‘ E.Garbauskas). Atsargoje liko: R.Uosis ir I.Šakys.

Įvarčiai: 11‘ R.Ratkus (1:0), 59‘ E.Bračkus (2:0), 68‘ E.Garbauskas (3:0), 80‘ A.Sadauskas (Širvėna) (3:1), 88‘ T.Vitkauskas (4:1),  90‘ J.Triuška (5:1).