Per kančias – į aštuntąją pergalę

Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Sekmadienį Gargždų miesto stadione „Banga" pratęsė pergalių seriją – LFF I lygos 27 turo varžybose rezultatu 3:1 įveikė Alytaus „Auską".

Skirtingai nei nulinėmis lygiosiomis pasibaigusioje pirmojo rato dvikovoje Alytuje, „Banga" jau rungtynių pradžioje pasiuntė kamuolį į „Auskos" vartus. Pakėlus kampinį kamuolys grįžo atgal prie kampinio vėliavėlės buvusiam M.Kurai, kurio į baudos aikštelę skersuotas kamuolys galiausiai nusileido vartuose – 1:0. Įgijusi persvarą „Banga" tęsė svečių vartų šturmą, tačiau A.Bačanskio, M.Kuros smūgiams pritrūko tikslumo. Arčiausiai tikslo buvo A.Butkus iš 16 metrų sukirtęs į skersinį. Alytiškiai dažniau „Bangos" baudos aikštelės prieigose ėmė lankytis tik baigiantis pirmajam kėliniui ir rimčiau I.Driomovo ginamiems vartams negrasino.

Antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė. Jei alytiškiai ir toliau ne itin sėkmingai bandė grasinti „Bangos" vartams, tai gargždiškiai apskritai nustojo tai daryti. Toks „Bangos" pasyvumas baigėsi skaudžiai – 65 minutę po alytiškio D.Ivanausko bandymo surasti komandos draugus baudos aikštelėje kamuolys rikošetu nuo „Bangos" gynėjo D.Padaigio nuskriejo į mūsų vartus – 1:1.

Praleistas įvartis iškart pabudino „Bangos" futbolininkus. M.Kuros ir K.Urbaičio bandymus tolimais smūgiais susigrąžinti persvarą atrėmė alytiškių vartų sargas, tačiau 79 minutę ir jis neišgelbėjo komandos, kai M.Kurai pakėlus kampinį, A.Šlušnys galva nukreipė kamuolį į vartus – 2:1. Dar po poros minučių analogiškoje situacijoje atsidūrusiam A.Bačanskiui pasisekė mažiau – kamuolys atsimušė į virpstą.

Paskutinis taškas buvo padėtas paskutinę susitikimo minutę – kairiuoju kraštu prasiveržęs D.Pačkauskas atmetė kamuolį K.Urbaičiui ir šis stipriu smūgiu įtvirtino „Bangos" pergalę – 3:1.

Aštuntąją pergalę iš eilės iškovojusi „Banga" įsitvirtino trečiojoje pozicijoje – atotrūkis nuo persekiotojų padidėjo iki penkių taškų.

Rungtynių santrauka ir įrašas – futbolo.tv.

Trenerių ir žaidėjų komentarai – futbolo.tv.

Kitas rungtynes „Banga" žais šeštadienį, rugsėjo 19 dieną, 15 valandą Telšiuose su „Džiugu".

Iš protokolo. Banga (Gargždai) – Auska (Alytus) 3:1 (1:0).

Gargždų m. stadionas, 700 žiūrovų. Teisėjas – V. Gerasimov (Klaipėda).
Įvarčiai: 7 min. M. Kura, 65 min. D. Padaigis – į savus vartus, 79 min. A. Šlušnys, 90+4 min. K. Urbaitis (Banga)
Įspėti: 51 min. S. Urbys, 70 min. S. Jurkus (Banga); 19 min. D. Ivanauskas, 43 min. M. Strauka (Auska)
„Bangos" sudėtis: I.Driomovas, S.Jurkus, D.Padaigis, T.Dargužas, A.Šlušnys, M.Gudauskas, S.Urbys (89' T.Vištartas), A.Butkus, K.Urbaitis, E.Drąsutis (39' D.Pačkauskas), M.Kura, A.Bačanskis. Atsargoje liko: E.Jonaitis, L.Gedmintas, P.Lotužys.